Pošalji prijatelju

Administrator u računovodstvu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Džajić-Logistika d.o.o.
  • Adresa: Cenkovečka 6, 10000 Zagreb

Džajić-Logistika d.o.o. bavi se distribucijom i cestovnim prijevozom robe po cijeloj Europi.

Opis posla

Tražimo vrijednu i odgovornu osobu za rad na poslovima administratora (m/ž) u računovodstvu i financijama.

Opis radnog mjesta:
- telefonska i e-mail korespondencija
- unos URA / IRA / putni nalozi
- izrada raznih statistika
- ostali administrativni poslovi prema uputi nadređene osobe

Uvjeti

Potrebno je dobro poznavanje MS Officea (osobito Word, Excel i Outlook), a velika prednost je i poznavanje rada u Luceedu.

Stručna sprema:

Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Vještine:

Word, Excel, Outlook, MS Office

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- rad u ugodnom okruženju s uhodanim timom
- radno vrijeme: od 07:00 do 15:00 h
- mogućnost razvijanja i savladavanja novih vještina

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).