Send to friend

Administrator u računovodstvu (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Džajić-Logistika d.o.o.
  • Address: Cenkovečka 6, 10000 Zagreb

Džajić-Logistika d.o.o. bavi se distribucijom i cestovnim prijevozom robe po cijeloj Europi.

Job description

Tražimo vrijednu i odgovornu osobu za rad na poslovima administratora (m/ž) u računovodstvu i financijama.

Opis radnog mjesta:
- telefonska i e-mail korespondencija
- unos URA / IRA / putni nalozi
- izrada raznih statistika
- ostali administrativni poslovi prema uputi nadređene osobe

Requirements

Potrebno je dobro poznavanje MS Officea (osobito Word, Excel i Outlook), a velika prednost je i poznavanje rada u Luceedu.

Professional qualification:

High skilled, High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree, Professional Bachelor (of), Master's degree, Master's degree, Specialist of

Skills:

Word, Excel, Outlook, MS Office

What we offer

- mogućnost napredovanja
- rad u ugodnom okruženju s uhodanim timom
- radno vrijeme: od 07:00 do 15:00 h
- mogućnost razvijanja i savladavanja novih vještina

Job type:

Temporary

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).