Pošalji prijatelju

Pravnik (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • Euro Projekt d.o.o.

Tvrtka Euro Projekt d.o.o. je osnovana 2012. godine u Zadru, sa djelatnosti savjetovanja u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem.

Opis posla

- izrada ugovora, aneksa, predugovora i kontrola svih ugovora koje sastavljaju poslovni partneri
- izrada mjesečnih statističkih i izvještaja o investitorskim i kooperantskim ugovorima
- vođenje evidencije investitorskih i kooperantskih ugovora, te distribucija prema kooperantima i unutar društva
- izrada općih akata društva i odluka uprave
- zastupanje pred sudom i drugim državnim organima
- praćenje izmjena i dopuna zakonodavstva
- davanje pravnih mišljenja
- sudjelovanje na edukacijama putem seminara
- vođenje knjiga poslovnih udjela
- proučavanje dokumentacije javne i pozivne nabave
- arhiviranje dokumenata službe
- drugi poslovi po nalogu Uprave društava

Uvjeti

- završen fakultet, akademija, magisterij doktorat
- minimalno 3 godine radnog iskustva
- vozački ispit B kategorija

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke, Doktorat

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- plaćeni putni troškovi
- nema smještaja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Pravo

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pravo iznosi 997,22 EUR (7.513,56 kuna).