Pošalji prijatelju

Vozač viličara (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • My Fides - Agencija za zapošljavanje

Opis posla

Za klijenta, vodećeg proizvođača automobila traži se više vozača viličara s iskustvom za dugoročno zaposlenje.

Posao se nudi kandidatima s iskustvom i dobrim poznavanjem engleskog ili njemačkog jezika, a posao je moguće dogovoriti od odmah.

Opis posla:
- utovar/istovar robe
- premještanje robe

Uvjeti

- dobro poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
- posjedovanje EU dozvole za upravljanje viličarem
- iskustvo rada s viličarem minimalno 2 godine

Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom.

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- sigurno radno mjesto s dugoročnom perspektivom
- ugovor o radu s njemačkim poslodavcem na neodređeno vrijeme
- organiziran smještaj u okolici uz nadoplatu
- osiguran besplatan liječnički pregled te plaćeno uhodavanje u posao
- satnica u iznosu od 14,50 eura brutto + 9 eura netto dodataka po radnom danu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).