Send to friend

Vozač viličara (m/ž)

Njemačka

Application deadline:

  • My Fides - Agencija za zapošljavanje

Job description

Za klijenta, vodećeg proizvođača automobila traži se više vozača viličara s iskustvom za dugoročno zaposlenje.

Posao se nudi kandidatima s iskustvom i dobrim poznavanjem engleskog ili njemačkog jezika, a posao je moguće dogovoriti od odmah.

Opis posla:
- utovar/istovar robe
- premještanje robe

Requirements

- dobro poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
- posjedovanje EU dozvole za upravljanje viličarem
- iskustvo rada s viličarem minimalno 2 godine

Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom.

Years of work experience:

2

Languages:

English (level vocal - basic, level written - basic), German (level vocal - basic, level written - basic)

What we offer

- sigurno radno mjesto s dugoročnom perspektivom
- ugovor o radu s njemačkim poslodavcem na neodređeno vrijeme
- organiziran smještaj u okolici uz nadoplatu
- osiguran besplatan liječnički pregled te plaćeno uhodavanje u posao
- satnica u iznosu od 14,50 eura brutto + 9 eura netto dodataka po radnom danu

Job type:

Permanent

Other

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Traffic, Transport and Maritime iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).