Pošalji prijatelju

Konobar / Šanker (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • Macinorgo d.o.o.
  • Adresa: Put Supavla 1, 21000 Split

Caffe bar se nalazi u poslovnoj zgradi sa redovnom klijentelom, van turističke zone, u ugodnom i mirnom ambijentu.

Opis posla

Traži se konobar/ica za rad u novootvorenom caffe baru u Splitu.

Opis posla:
- rad za šankom, pripremanje hladnih i toplih napitaka
- posluživanje gostiju

Uvjeti

- iskustvo poželjno, ali nije presudno

Stručna sprema:

Polukvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- rad u smjenama od 8 sati
- jedan slobodan dan tjedno
- puna prijava, mogućnost ugovora na neodređeno
- besplatna edukacija za rad na caffe aparatu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).