Send to friend

Konobar / Šanker (m/ž)

Split

Application deadline:

  • Macinorgo d.o.o.
  • Address: Put Supavla 1, 21000 Split

Caffe bar se nalazi u poslovnoj zgradi sa redovnom klijentelom, van turističke zone, u ugodnom i mirnom ambijentu.

Job description

Traži se konobar/ica za rad u novootvorenom caffe baru u Splitu.

Opis posla:
- rad za šankom, pripremanje hladnih i toplih napitaka
- posluživanje gostiju

Requirements

- iskustvo poželjno, ali nije presudno

Professional qualification:

Semi Qualified, Skilled, High school

Languages:

Croatian (level vocal - basic, level written - basic)

What we offer

- rad u smjenama od 8 sati
- jedan slobodan dan tjedno
- puna prijava, mogućnost ugovora na neodređeno
- besplatna edukacija za rad na caffe aparatu

Job type:

Temporary, Permanent

Other

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).