Pošalji prijatelju

Djelatnik u prodaji (m/ž)

Rovinj

Rok prijave:

Opis posla

Rad u gift shopu u sklopu hotela (4*/5*), Rovinj.

Tražimo 1 djelatnika/cu za rad u trgovini u Rovinju u periodu od 1.6.2024. do 1.10.2024.

Opis posla:
- savjetovanje kupaca, susretljivost i pomoć kupcu
- briga o prezentaciji proizvoda
- slaganje artikala i punjenje polica
- kontrola robe glede cijena i deklaracija
- rad na blagajni – prodaja i naplata robe
- održavanje urednosti i čistoće prostora trgovine

Uvjeti

- tražimo pouzdanu i komunikativnu osobu za rad s kupcima koja govori jedan strani jezik
- dobre komunikacijske vještine su prednost
- dovoljno je osnovno poznavanje rada na računalu
- radno iskustvo nije obavezno

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Internet

Što nudimo

- ugodna radna okolina i atmosfera
- odlična plaća
- osiguran slobodan dan za odmor
- cijeli info pružamo po Vašoj prijavi za posao

Molbu i životopis pošaljite putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).