Send to friend

Djelatnik u prodaji (m/ž)

Rovinj

Application deadline:

Job description

Rad u gift shopu u sklopu hotela (4*/5*), Rovinj.

Tražimo 1 djelatnika/cu za rad u trgovini u Rovinju u periodu od 1.6.2024. do 1.10.2024.

Opis posla:
- savjetovanje kupaca, susretljivost i pomoć kupcu
- briga o prezentaciji proizvoda
- slaganje artikala i punjenje polica
- kontrola robe glede cijena i deklaracija
- rad na blagajni – prodaja i naplata robe
- održavanje urednosti i čistoće prostora trgovine

Requirements

- tražimo pouzdanu i komunikativnu osobu za rad s kupcima koja govori jedan strani jezik
- dobre komunikacijske vještine su prednost
- dovoljno je osnovno poznavanje rada na računalu
- radno iskustvo nije obavezno

Professional qualification:

High school

Years of work experience:

0-1

Languages:

English (level vocal - basic, level written - basic)

Skills:

Word, Internet

What we offer

- ugodna radna okolina i atmosfera
- odlična plaća
- osiguran slobodan dan za odmor
- cijeli info pružamo po Vašoj prijavi za posao

Molbu i životopis pošaljite putem linka za prijavu.

Job type:

Temporary, Seasonal

Other

Categories:

Sales

Work areas:

Istarska

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).