Pošalji prijatelju

Tehnički direktor (m/ž)

Split, Vrgorac

Rok prijave:

  • ABACUS d.o.o. za građevinarstvo, trgovinu i usluge
  • Adresa: Ravča b.b., 21276 Vrgorac

Opis posla

Kompletno upravljanje s građevinskom operativom i gradilištima, organizacija operativnog poslovanja tvrtke.

Uvjeti

- dipl. ing. građ.
- minimalno 5 godine radnog iskustva u rukovodećem operativnim poslovima visokogradnja
- iskustvo u rukovođenju s zaposlenicima
- odlične organizacijske vještine
- problem solving talent
- položen stručni ispit
- poznavanje engleskog jezika
- poznavanje rada na računalu - Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD i sl.
- visoka motiviranost i spremnost na odricanje u cilju postizanja odličnih rezultata

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Hrvatski (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik), Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- solidna fiksna primanja (+4000 EUR neto)
- službeno vozilo i mobitel za privatno korištenje

Stimulacija (10-30% profita):
- udio u profitu tvrtke (10 % dobiti za upravljanje + dobit na udio vlasništva)
- po dogovoru udio u vlasništvu tvrtke (10-20% kandidat ulazi u vlasništvo)
- moguće bonusi i za ostvarene dugoročne ciljeve (udio vlasništvo, novac, privilegije... stvar dogovora)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Partnerska suradnja

Plaća:

Od 4000 eur

Partnerska suradnja nije radni odnos u smislu odredbi Zakona o radu, već obveznopravni odnos između dva ili više pravnih subjekata u smislu odredbi Zakona o obveznim odnosima.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).