Pošalji prijatelju

Vatrogasac / vatrogasni tehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • SOKOL d.o.o. za usluge zaštite osoba i imovine
  • Adresa: Trg Republike Hrvatske 8/2, 10000 Zagreb
  • Telefon: +385 98 470 063

Opis posla

Tražimo 24 izvršitelja za obavljanje poslova vatrogasca / vatrogasnog tehničara (m/ž).

Opis posla:
- redovno izvještavanje o događajima
- upozoravanje na potencijalna požarna opterećenja
- kontrola ispitanosti sustava za gašenje i dojavu požara
- kontrola aparata za gašenje požara

Uvjeti

- SSS - vatrogasac / vatrogasni tehničar
- odgovornost prema poslu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- ugovor na neodređeno
- dodatne edukacije za zaštitu od požara
- redovna primanja
- mogućnost napredovanja
- mjesto rada prilagođavamo mjestu stanovanja

Dodatne informacije o poslu možete dobiti telefonski.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).