Send to friend

Vatrogasac / vatrogasni tehničar (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • SOKOL d.o.o. za usluge zaštite osoba i imovine
  • Address: Trg Republike Hrvatske 8/2, 10000 Zagreb
  • Phone: +385 98 470 063

Job description

Tražimo 24 izvršitelja za obavljanje poslova vatrogasca / vatrogasnog tehničara (m/ž).

Opis posla:
- redovno izvještavanje o događajima
- upozoravanje na potencijalna požarna opterećenja
- kontrola ispitanosti sustava za gašenje i dojavu požara
- kontrola aparata za gašenje požara

Requirements

- SSS - vatrogasac / vatrogasni tehničar
- odgovornost prema poslu

Professional qualification:

High school

What we offer

- ugovor na neodređeno
- dodatne edukacije za zaštitu od požara
- redovna primanja
- mogućnost napredovanja
- mjesto rada prilagođavamo mjestu stanovanja

Dodatne informacije o poslu možete dobiti telefonski.

Job type:

Permanent

Other

Categories:

Security

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Security iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).