Pošalji prijatelju

Radnik u objektu brze prehrane

Novalja

Rok prijave:

  • Santos, pržionica kave, ugostiteljstvo i trgovina
  • Adresa: otok Pag, Gajac (Novalja)

Opis posla

Fast food u Gajcu (Novalja), otok Pag traži radnike (m/ž) za sezonski posao od 20.06. do 10.09.2024. (ili po dogovoru).

Opis posla:
- jednostavna priprema i izdavanje hrane
- rad na blagajni

Uvjeti

Potrebno je osnovno poznavanje engleskog i tečno poznavanje hrvatskog jezika u govoru i pismu i poželjno radno iskustvo u ugostiteljstvu, po mogućnosti u objektima brze hrane.

Poslodavac nema mogućnost zapošljavanja stranih radnika.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 780 8765

Jezici:

Hrvatski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

Poslodavac osigurava smještaj i topli obrok.

Radi se 8 do 9 sati dnevno.

Plaća po dogovoru, od 1200 do 1400 €, ovisno o radnom iskustvu i vještinama.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 1200 do 1400 eur

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).