Send to friend

Radnik u objektu brze prehrane

Novalja

Application deadline:

  • Santos, pržionica kave, ugostiteljstvo i trgovina
  • Address: otok Pag, Gajac (Novalja)

Job description

Fast food u Gajcu (Novalja), otok Pag traži radnike (m/ž) za sezonski posao od 20.06. do 10.09.2024. (ili po dogovoru).

Opis posla:
- jednostavna priprema i izdavanje hrane
- rad na blagajni

Requirements

Potrebno je osnovno poznavanje engleskog i tečno poznavanje hrvatskog jezika u govoru i pismu i poželjno radno iskustvo u ugostiteljstvu, po mogućnosti u objektima brze hrane.

Poslodavac nema mogućnost zapošljavanja stranih radnika.

You can apply to this ad via application link or via phone.

Contact info

Phone:

+385 91 780 8765

Languages:

Croatian (level vocal - excellent, level written - excellent), English (level vocal - basic, level written - basic)

What we offer

Poslodavac osigurava smještaj i topli obrok.

Radi se 8 do 9 sati dnevno.

Plaća po dogovoru, od 1200 do 1400 €, ovisno o radnom iskustvu i vještinama.

Job type:

Temporary, Permanent, Student service

Salary:

From 1200 to 1400 eur

Notice:

We support the employment of foreign workers

Other

Categories:

Tourism (HoReCa)

Work areas:

Ličko-senjska

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).