Prodajni savjetnik za vozila u odjelu Premium (Underground) (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Tvrtka Auto Benussi d.o.o. traži odgovorne, dinamične i visoko motivirane osobe za rad u prodaji na sljedećim radnom mjestu:

Prodajni savjetnik za vozila u odjelu Premium (Underground) (m/ž) - 1 izvršitelj/ica.

Opis posla:
- prezentacija i prodaja automobila
- komunikacija s kupcima – osobno/telefon/e-mail
- izrada i izdavanje financijskih ponuda za vozila
- kompletiranje dokumentacije i priprema vozila za isporuku
- postizanje zadanih ciljeva i planova prodaje
- izrada i vođenje internih prodajnih evidencija i izvještaja

Uvjeti

- poznavanje općenitih prodajnih procesa novih i rabljenih vozila
- informatička pismenost
- poznavanje engleskog jezika
- poznavanje trendova na tržištu automobile
- poznavanje zakonskih okvira u prodaji vozila
- komunikativnost i sklonost timskom radu
- odgovornost i stručnost u obavljanju zadataka
- prednost imaju kandidati s iskustvom na istim ili sličnim poslovima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Molimo sve zainteresirane kandidate/kandidatkinje koji zadovoljavaju navedene uvjete da svoje molbe i životopise pošalju putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).