Send to friend

Prodajni savjetnik za vozila u odjelu Premium (Underground) (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Job description

Tvrtka Auto Benussi d.o.o. traži odgovorne, dinamične i visoko motivirane osobe za rad u prodaji na sljedećim radnom mjestu:

Prodajni savjetnik za vozila u odjelu Premium (Underground) (m/ž) - 1 izvršitelj/ica.

Opis posla:
- prezentacija i prodaja automobila
- komunikacija s kupcima – osobno/telefon/e-mail
- izrada i izdavanje financijskih ponuda za vozila
- kompletiranje dokumentacije i priprema vozila za isporuku
- postizanje zadanih ciljeva i planova prodaje
- izrada i vođenje internih prodajnih evidencija i izvještaja

Requirements

- poznavanje općenitih prodajnih procesa novih i rabljenih vozila
- informatička pismenost
- poznavanje engleskog jezika
- poznavanje trendova na tržištu automobile
- poznavanje zakonskih okvira u prodaji vozila
- komunikativnost i sklonost timskom radu
- odgovornost i stručnost u obavljanju zadataka
- prednost imaju kandidati s iskustvom na istim ili sličnim poslovima

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree, Professional Bachelor (of), Master's degree, Master's degree

Driving category:

B

What we offer

Molimo sve zainteresirane kandidate/kandidatkinje koji zadovoljavaju navedene uvjete da svoje molbe i životopise pošalju putem linka za prijavu.

Job type:

Permanent

Other

Categories:

Sales

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).