Pošalji prijatelju

Back office asistent (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • PIEL d.o.o. za usluge, građevinarstvo i trgovinu
  • Adresa: Put Mostina 8, 21000 Split
  • Web: http://piel.hr/

Piel d.o.o. najveća je tvrtka za ugradnju i održavanje svih vrsta dizala u Dalmaciji. Osnovani smo 1990. godine u Splitu i od tada bilježimo konstantan rast poslovanja.

Opis posla

- kreiranje ponuda za ugradnje dizala, slanje ponuda investitorima, komunikacija sa zainteresiranim kupcima, itd.
- komunikacija sa upraviteljima i predstavnicima stanara oko ugradnje dizala
- izrada računa za predujmove
- izrada računa i građevinskih situacija, ugovora, itd.
- naplata potraživanja
- javna nabava
- logistika i organiziranje transporta
- drugi poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- 2 godine radnog iskustva u sličnim poslovima
- poznavanje Microsoft Office paketa
- poznavanje engleskog jezika
- odgovornost, ambicioznost i predanost u poslovnim zadacima
- samostalnost u organizaciji posla
- spremnost na timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca
- puno radno vrijeme
- ugodno radno okruženje i rad u sklopu dobro uhodanog tima
- mogućnost bonusa

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu, najkasnije do 05.05.2024. godine.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).