Pošalji prijatelju

WIG zavarivač (m/ž/n)

Reichenau (Njemačka)

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o.

Opis posla

Za našeg klijenta u Njemačkoj, agenciju za privremeno zapošljavanje tražimo WIG zavarivača (m/ž/n).

Aktivnosti / Zadaci:
- rad prema nacrtima
- priprema za zavarivanje
- po potrebi bravarske aktivnosti

Uvjeti

- potrebno posjedovanje važećeg atesta za WIG zavrivanje
- spremnost na timski rad, smjenski rad
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- potrebno poznavanje njemačkog jezika (min. B1)
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- posao zahtjeva korištenje osobnog vozila

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Jurišićeva ul. 19/1, 10000 Zagreb

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- plaća cca 2.300 EUR neto/mjesečno (porezna klasa 1 - samac) + dodaci za smjenski rad
- poslodavac i kandidati dijele troškove smještaja = poslodavac plaća smještaj u iznosu do 450 EUR, a kandidatu se odbija od plaće iznos 200 EUR

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).