Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehnički savjetnik - dizajner (m/ž) - Samobor

Rok prijave: 28.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: JUB d.o.o.

Tvrtka JUB renomirani je proizvođač materijala za završnu obradu zidnih površina u graditeljstvu, dugi niz godina prisutan na hrvatskom tržištu. Za rad u info centru i dizajn studiju u okviru distributivno edukacijskog centra i sjedišta tvrtke u Samoboru tražimo djelatnicu/djelatnika tehničke struke (graditeljstvo ili arhitektura) s izraženim komunikacijskim i organizacijskim vještinama, naprednog informatičkog znanja.

Opis posla

Rad u info centru, komuniciranje s poslovnim partnerima, izvođačima, širokom potrošnjom, pružanje tehničkih informacija o proizvodima, savjetovanje kupaca. Izrada računalnih simulacija, rad s aplikacijama za obradu fotografija, kreiranje oglasa i rad s bazama podataka.

Uvjeti

Prednost kandidatima s poznavanjem programa Photoshop-a, Indesign-a i aoMapEdit-a.

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Viša stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
3
Jezici:
Engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B
Vještine:
Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
ECDL Osnovna diploma:
Prednost

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Arhitektura
Graditeljstvo, geodezija, geologija
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.