+1
Pošalji prijatelju

Voditelj projekata (m/ž)

Veliki Bukovec

Rok prijave:

Požgaj Grupa je moderna, inovativna i učinkovita međunarodna tvrtka sa primarnom proizvodnjom parketa i poluproizvoda za industriju namještaja koja sa svojim znanjem želi razviti prepoznatljivu i priznatu marku koja će i poduzećima i institucijama, te naravno privatnim klijentima predstavljati sinonim za kvalitetna i djelotvorna rješenja.

Požgaj Grupa stvara dodatnu vrijednost razvojem novih inovativnih proizvoda, prepoznavanjem novih poslovnih mogućnosti i postavljanjem tržišnih trendova, te prepoznavanjem i razvijanjem ljudskog potencijala.

Opis posla

U svrhu daljnjeg širenja Grupe Požgaj tražimo iskusne i odgovorne djelatnike za radno mjesto:

Voditelj projekata (m/ž).

Kao voditelj projekta biti ćete zaduženi za slijedeće poslove:
- aktivno sudjelovanje u projektnom timu kao voditelj projekta opremanja interijera
- razvijanje i osmišljavanje idejnih rješenja za unutarnje uređenje prostora naših investitora uključujući izradu potrebne tehničke dokumentacije i prezentacijskih materijala od idejnog rješenja do izvedbenog projekta interijera
- izrada snimke postojećeg stanja prostora
- izrada nacrta tipskih projekata interijera i osmišljavanje dodatnih atrakcija u prostoru
- samostalno, strukturirano, profesionalno i kreativno razvijanje rješenja za uređenje i opremanje interijera, te uvjerljivo i strastveno prezentiranje istih investitoru
- biranje materijala i opreme
- kreiranje pojedinih eksponenata i cjelovitih koncepata
- praćenje realizacije proizvodnje i montaže na lokaciji objekata
- aktivno komuniciranje s investitorima (kupcima)
- interno surađivanje sa voditeljima proizvodnje
- izrada tjednih, mjesečnih, kvartalnih, polugodišnjih i godišnjih izvještaja i planova
- ostali poslovi prema nalozima Uprave društva

Uvjeti

- VŠS/VSS (dipl. arh., dipl. ing. ili sl.) (smjer arhitektura, građevina, drvna tehnologija, strojarstvo ili sl.)
- višegodišnje iskustvo u osmišljavanju i opremanju interijera
- odlično poznavanje Microsoft Office paketa, e-mail, AutoCAD, Photoshop, ArchiCAD

Vaše motivacijsko pismo i životopis očekujemo putem linka za prijavu ili pisanim putem na adresu:

Grupa Požgaj
Veliki Bukovec, Dravska 24,
42231 Mali Bukovec

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- redovita i stimulativna primanja
- napredovanje u karijeri
- sredstva rada za ostvarivanje ciljeva
- dinamičan posao okruženju
- rad na određeno, sa mogućnošću na neodređeno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.