Send to friend

Suradnik u službi zaštite na radu - pripravnik (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • HUP-ZAGREB dioničko društvo hotelijerstvo, ugostiteljstvo i turizam
  • Address: Trg Krešimira Ćosića 9, 10000 Zagreb
Kompanija je osnovana sredinom prošlog stoljeća i do danas se razvila u najveću hotelijersku kompaniju u Zagrebu i jednu od najvažnijih u Republici Hrvatskoj. Prateći globalne i postavljajući lokalne tržišne trendove, naša je kompanija od osnutka do danas značajno proširila svoju ponudu, kontinuirano je unapređujući. Preuređenjem postojećih i izgradnjom novih hotelskih kapaciteta u dvije vodeće hrvatske destinacije, Zagrebu i Dubrovniku, tvrtka HUP-ZAGREB d.d. u svom sastavu raspolaže s preko 2.000 hotelskih soba. U Zagrebu, tvrtka upravlja sa šest hotela The Westin Zagreb, Sheraton Zagreb Hotel, Panorama Zagreb Hotel, Hotel International, Hotel Jadran i Hotel Zagreb, s ukupnim kapacitetom od 1.300 soba i apartmana.

2018. godine Adris grupa d.d. postala je većinski vlasnik HUP-ZAGREB d.d. i HOTELI DUBROVAČKA RIVIJERA d.d. te će kompanije objediniti svoje poslovanje s Maistra d.d., također članicom Adris grupe.
Suradnik u službi zaštite na radu - pripravnik (m/ž) – 1 izvršitelj

Vaša zaduženja i odgovornosti:

  • pomaganje voditelju Službe i radnicima u provedbi i unapređivanju zaštite na radu,
  • sudjeluje u radu odbora zaštite na radu kod poslodavca,
  • vođenje svih evidencija propisanih zakonom o zaštiti na radu i zakonom od požara kao i internim aktima pravovremeno i u skladu sa zakonskim propisima,
  • kontrola rokova i načina ispitivanja električnih i vodovodnih instalacija, sustava za gašenje požara, vatrogasnih aparata, hidranata, oruđa za rad s povećanim opasnostima, gromobranskih instalacija, te izvještavanje neposrednog rukovoditelja o uočenim nedostacima kako bi se otklonili na vrijeme,
  • uz suglasnost voditelja službe za zaštitu na radu izdavanje naloga za otklanjanje tehničkih ili organizacijskih nedostataka uočenih prilikom obavljanja kontrole ili na osnovi dobivenih nalaza ostalih radnika,
  • sazivanje i sudjelovanje u radu odbora za zaštitu na radu i rješavanju svih problema zaštite na radu i zaštite od požara,
  • surađivanje s inspekcijskim službama i pomaganje kod vršenja nadzora kako ne bi došlo do neželjenih posljedica za društvo,
  • u slučaju nezgode na radu, obavljanje očevida s radnikom i njegovim neposrednim rukovoditeljem, sastavljanje pismenog zapisnika i prijave te dostavljanje istih Upravi društva,
  • sudjelovanje na stručnim seminarima i edukacijama vezanim uz zaštitu na radu i zaštitu od požara, nastojeći primijeniti spoznaje sa istih u radu,
  • osim navedenih poslova obavljanje i onih poslova koji uobičajeno po prirodi posla i pravilima struke spadaju u djelokrug radnog mjesta radnika, kao i drugih poslova prema potrebama poslodavca, koje mu u zadatak stavi nadređena osoba,
  • obavljanje poslova stručno i kvalitetno, prema procedurama poslodavca, pravilima struke te pisanim i usmenim napucima nadređenih osoba,
  • pridržavanje propisa s područja zaštite na radu, zaštite od požara, higijensko-tehničke zaštite i sl. te upotrebljavanje zaštitnih sredstava na radu.

Potrebne kvalifikacije i kompetencije:

  • završen najmanje preddiplomski studij sa stečenim nazivom prvostupnik (baccalareus), a koji
    • ima položen opći i posebni dio stručnog ispita za stručnjaka zaštite na radu ili
    • ima priznat status stručnjaka zaštite na radu
  • aktivno služenje engleskim jezikom u razumijevanju i govoru
  • napredne vještine rada na računalu
  • odgovornost i točnost u obavljanju radnih zadataka
  • spremnost na suradnju i rad u timu
  • komunikacijske vještine u radu s kolegama, radu s nadređenima i radu s gostima

Uvjeti rada:

  • profesionalno, poticajno i dinamično okruženje
  • ulaganje u razvoj zaposlenika
  • nova poznanstva i vještine

Mjesto rada: Zagreb (The Westin Zagreb, Sheraton Zagreb Hotel, Hotel International, Panorama Zagreb Hotel, Hotel Jadran)

Smatrate li da možete ispuniti očekivanja navedenog radnog mjesta i zadovoljiti svoje profesionalne ciljeve te ste spremni prihvatiti profesionalno dinamičan posao u timskom radu, Vašu ponudu i životopis pošaljite putem linka za prijavu do 25.07.2019.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Security iznosi 4.475,13 kuna.