Send to friend

Sezonski radnik u restoranu (m/ž)

Poreč, Rovinj, Zadar, Šibenik, Split

Application deadline:

  • Globalna hrana d.o.o.
  • Address: Rudeška cesta 87a, 10 000 Zagreb

McDonald’s nudi više
od sezonskog posla!

Ako ste fleksibilni, odgovorni i otvoreni za nova iskustva,
pridružite se našem timu i rastite s nama.

SEZONSKI RADNIK/CA U RESTORANU

Mjesto rada: McDonald’s restorani Poreč, Rovinj, Zadar – više lokacija, Šibenik, Split – više lokacija

Osnovne informacije

  • Prosječna neto plaća za početnu poziciju cca. 1050 € sa svim dodacima
  • Dodatnih 560 € neto prigodnih nagrada godišnje
  • Dodatak na plaću u sezoni do 170 € bruto mjesečno (u periodu od travnja do kolovoza 2024)
  • Plaćen kvalitetan smještaj, ako lokacija rada nije blizu tvog mjesta stanovanja
  • Plaćena povratna karta na relaciji mjesto boravka - mjesto rada
  • Prethodno iskustvo nije potrebno, a imaš mogućnost napredovanja već nakon 4 mjeseca rada
  • Sezonsko zaposlenje uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • Rad na puno ili nepuno radno vrijeme

Opis radnog mjesta i zaduženja

  • Priprema legendarnih burgera u visokotehnološki opremljenom prostoru, posluživanje hrane i osnovna čišćenja

Uz McDonald's možeš!

www.mcdonalds.hr

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).