Send to friend

Odvjetnički vježbenik (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Odvjetničko društvo Porobija & Porobija
  • Address: Iblerov trg 10/VII, 10000 Zagreb

Job description

Odvjetničko društvo Porobija&Porobija, Zagreb, traži vježbenika bez položenog pravosudnog ispita, prethodno iskustvo nije nužno.

Opis poslova:
- izrada podnesaka svih vrsta
- zastupanje stranaka na ročištima, proučavanje zakona, pravne prakse i literature
- komunikacija i korespondencija sa strankama i sudovima te drugim nadležnim tijelima

Requirements

Uvjeti koje kandidat treba ispunjavati:
- položen vozački ispit B kategorije uz iskustvo upravljanja osobnim vozilom
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada na računalu

Od kandidata očekujemo pedantnost, odgovornost i zainteresiranost za posao.

Languages:

English (level vocal - advanced, level written - advanced)

Driving category:

B

What we offer

- stalni radni odnos
- probni rok od 6 mjeseci

Job type:

Permanent

Other

Categories:

Law

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Law iznosi 997,22 EUR (7.513,56 kuna).