Pošalji prijatelju

Odvjetnički vježbenik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Odvjetničko društvo Porobija & Porobija
  • Adresa: Iblerov trg 10/VII, 10000 Zagreb

Opis posla

Odvjetničko društvo Porobija&Porobija, Zagreb, traži vježbenika bez položenog pravosudnog ispita, prethodno iskustvo nije nužno.

Opis poslova:
- izrada podnesaka svih vrsta
- zastupanje stranaka na ročištima, proučavanje zakona, pravne prakse i literature
- komunikacija i korespondencija sa strankama i sudovima te drugim nadležnim tijelima

Uvjeti

Uvjeti koje kandidat treba ispunjavati:
- položen vozački ispit B kategorije uz iskustvo upravljanja osobnim vozilom
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada na računalu

Od kandidata očekujemo pedantnost, odgovornost i zainteresiranost za posao.

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stalni radni odnos
- probni rok od 6 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Pravo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pravo iznosi 997,22 EUR (7.513,56 kuna).