+1
Pošalji prijatelju

Voditelj prodaje ključnim kupcima – sportski segment (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Garmin Hrvatska d.o.o.
  • Adresa: Karlovačka cesta 4k, 10000 Zagreb

Kao vodeći svjetski proizvođač navigacijskih sustava, predani smo cilju stvaranja uređaja vrhunske kvalitete za korištenje u automobilu, nautici ili sportu, kao i uređaja za boravak na otvorenom, koji čine neizostavan dio života naših korisnika.

Poslovna strategija vertikalne integracije osigurava kontrolu tvrtke nad svim procesima dizajna, proizvodnje, marketinga i skladištenja, što nam omogućuje upravljanje rokovima, kvalitetom i uslugom. Naši prepoznatljivo jednostavni proizvodi ne privlače korisnike samo svojim atraktivnim dizajnom, vrhunskom kvalitetom i najboljom vrijednosti za novac, nego i svojim inovativnim funkcijama koje olakšavaju živote našim korisnicima.

Imamo više od 12.000 zaposlenika u 50 ureda diljem svijeta.

Za naš tim u Zagrebu tražimo voditelja prodaje ključnim kupcima s posebnim znanjima o primjeni uređaja za sportske aktivnosti.

Opis posla:

  • prezentacija i prodaja ključnim kupcima u veleprodaji ili krajnjim korisnicima
  • istraživanje, analiza i obrada tržišta sportskih uređaja
  • svakodnevna suradnja i kontakti s ključnim i potencijalnim kupcima
  • podrška kupcima u definiranju prodajnih planova za Garmin uređaje
  • suradnja s marketingom u promociji kod ključnih kupaca

Uvjeti:

  • VŠS/VSS (prednost: elektrotehnički, kineziološki ili ekonomski smjer)
  • minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima prodaje ključnim kupcima
  • izuzetne prodajne, prezentacijske, komunikacijske i motivacijske vještine
  • visok stupanj organizacije, odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu
  • sklonost novim tehnologijama
  • odlično poznavanje MS Office paketa i barem jednog ERP softvera
  • napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • spremnost na timski rad i na službena putovanja (posjet klijentima, specijaliziranim sajmovima i sportskim događanjima)
  • visoka razina radne etike i poštenja
  • proaktivni pristup poslovnim zadacima
  • vozačka dozvola B kategorije

Idealan kandidat je diplomirani ekonomist s iskustvom u prodaji konzumne elektronike i aktivan sportaš zainteresiran za nove i inovativne tehnologije.

Iznimno cijenimo proaktivnost i odgovornost naših zaposlenika, usmjerenost na rezultat, ali i dobru suradnju s kolegama i partnerima.

Želite li postati dio međunarodne korporacije koja stvara budućnost proizvoda koji našim korisnicima omogućuju kvalitetnije bavljenje njihovim najdražim aktivnostima, svoj detaljan životopis dostavite putem linka za prijavu.

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug selekcijskog postupka biti će pozvani na testiranje u roku od 30 dana od roka za dostavu prijave na oglas.

Prosječna plaća u kategoriji
Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.