+1
Pošalji prijatelju

Prodajno-tehnički savjetnik (m/ž)

Istra i Kvarner

Rok prijave:

  • Caparol d.o.o.

Dobro došli u Caparol! Mi smo međunarodna obiteljska tvrtka koja svojim kvalitetnim proizvodima već više od 120 godina generacijama prepoznaje potrebe svih sudionika građevinske industrije. Kod nas imate priliku oblikovati svoju i našu budućnost zajedno s više od 5.600 kolegica i kolega u više od 40 zemalja svijeta.

Opis posla

Vaše odgovornosti:
- suradnja s investitorima, projektantima i arhitektima u odabiru Caparol proizvoda
- analiza projekata i troškovnika u svrhu odabira optimalnih rješenja primjene Caparol proizvoda
- izrada ponuda po tenderima, u dijelu koji se odnosi na proizvode i njihovu primjenu
- nadzor i kontrola načina primjene proizvoda na objektima
- rješavanje reklamacija
- sudjelovanje na sajmovima, događanjima i stručnim skupovima

Uvjeti

- VŠS / VSS, dodiplomski ili poslijediplomski studij građevine / arhitekture
- napredno znanje njemačkog (prednost) i/ili engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno korištenje MS Office paketa
- 3 godine na radnom mjestu tehničko-tehnološke podrške i objektne prodaje u industriji građevinske kemije ili građevinskih materijala
- sklonost timskom radu
- odgovornost
- komunikativnost i preciznost
- prodajne vještine

Prednosti:
- stručna znanja o proizvodima građevinske kemije iz asortimana poslodavca i načinu primjene istih
- poznavanje komplementarnih proizvoda ostalih proizvođača iz industrije

Ukoliko se želite pridružiti našem timu, molimo Vas da dostavite Vaše molbe i životopise najkasnije do 22. studenog 2018. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- zaposlenje na neodređeno, probni rok 6 mj.
- dinamičan i perspektivan posao u međunarodnom okruženju
- kontinuirano usavršavanje
- stimulativni paket primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.