+1
Pošalji prijatelju

Fitness trener (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • Marilla d.o.o.
  • Adresa: Ul. Zrinsko - Frankopanska 38, 23000 Zadar

Marilla d.o.o. društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, turizam i usluge

Opis posla

- rad u teretani s klijentima svih kategorija i oba spola
- izrada programa, demonstracija vježbi, asistiranje, ispravljanje pogrešaka pri radu
- održavanje sprava i uvjeta za vježbanje u teretani optimalnim
- rad u smjenama

Uvjeti

- educirani fitness trener, diplomirani kineziolog, prvostupnik sa završenom višom trenerskom školom i apsolvent (u sve tri kategorije prednost imaju usmjerenja fitness, rekreacija, kineziterapija) ili osobe s fitness iskustvom i diplomom postojećih fitness učilišta

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik), Engleski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Internet

Što nudimo

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Praksa, Honorarno, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.