+1
Pošalji prijatelju

Dizajner interijera / arhitekt (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Dubrovnik, Pula, Zadar, Split

Rok prijave:

Opis posla

Tražimo dizajnera interijera ili arhitekta (m/ž) za poslove rada sa kupcima i izrade idejnih rješenja uređenja prostora/apartmana - terenski rad, izlazak na teren i izmjera.

Mjesta rada: Zagreb (Jankomir, Žitnjak), Rijeka, Dubrovnik, Pula, Zadar, Split.

Uvjeti

- dizajner interijera / arhitekt
- radno iskustvo 2 godine (nije uvjet)
- od zaposlenika se očekuje, osim stručnosti i kreativnosti, razina samostalnosti u komunikaciji sa investitorom
- poznavanje Windows aplikacija (Word, Excel...) i CAD alata (AutoCAD)
- obavezno poznavanje programa za modeliranje i 3D vizualizacije
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje stranog jezika (engleski, njemački)
- osoba koja je voljna učiti i kroz rad napredovati
- ozbiljnost u radnim obvezama

Ako ste dizajner interijera ili arhitekt, ne trebamo vam se posebno predstavljati. Kota, nacrt, skica, idejni prijedlog.....

Ukoliko razumijete sve gornje pojmove bez upotrebe google-a, nestrpljivo čekamo vašu prijavu! Ako imate žarku želju pridonijeti uređenju interijera brojnih domova diljem Hrvatske, čekamo ju još nestrpljivije!

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (osnovno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, AutoCAD

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 4.783,48 kuna.