Pošalji prijatelju

CAD projektant (m/ž)

Ogulin

Rok prijave:

Kao dizajner otvorenog životnog prostora strasno uljepšavamo okolinu koristeći betonske opločnike i ploče. Našim motom „Passion for Paving“ jasno komuniciramo sa svim partnerima, a svi naši zaposlenici žive s tom strasti. Ona je naš pogonsko gorivo kako bismo stalno dizajnirali nove proizvode, nova sistemska rješenja, tehnički Know-how, a sve kako bi naše kupce oduševili Semmelrock proizvodima te im omogućili mnogo kombinacije prilikom uređenja vanjskih prostora.

Opis posla:

  • izrada projekata
  • idejna rješenja i planovi polaganja
  • stručna potpora (izrada shema, smjernice za odabir i polaganje)
  • prezentacija proizvoda arhitektima, građevinarima, predstavnicima javnih ustanova, predstavnicima lokalne vlasti
  • idejna rješenja izložbenih prostora na sajmovima građevine, arhitekture i/ili poljoprivrede
  • izrada shema i specifikacija za velike projekte
  • izrada mjesečnih/kvartalnih izvještaja

Uvjeti:

  • VSS – građevina, arhitektura, krajobrazna arhitektura
  • aktivno znanje engleskog jezika i / ili njemačkog jezika u govoru i pismu
  • vozačka dozvola B kategorija
  • MS Office, AutoCAD, Adobe Photoshop
  • prepoznavanje novih trendova tržišta i potreba potrošača
  • izvrsne organizacijske, komunikacijske, prezentacijske vještine (visoka razina usmenog i pismenog izražavanja)
  • napredno poznavanje AutoCAD-a
  • fleksibilnost i proaktivnost u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva

Prednosti:

  • samostalnost u radu i sistematičnost
  • poznavanje rada u VectorWorks-u
Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 5.956,44 kuna.