Pošalji prijatelju

Frizer (m/ž)

Mali Lošinj

Rok prijave:

Mjesto rada: Mali Lošinj, Primorsko-goranska županija, Hrvatska

Opis radnog mjesta:

  • uređivanje i njegovanje kose gosta kroz postupke: pranje, šišanje, bojanje, oblikovanje prema dogovoru s gostom
  • korištenje preparata koji odgovaraju vrsti i kvaliteti kose te odgovarajućeg pribora
  • priprema kemikalija za bojenje, nanošenje boje i određivanje trajanja držanja boje na kosi
  • provođenje postupka privremenog i trajnog preoblikovanja kose
  • šišanje i brijanje brade i brkova
  • pružanje usluga bojanja trepavica i obrva
  • neprestano praćenje novosti i modnih trendova u frizerskoj djelatnosti

Uvjeti:

  • stručna sprema: KV frizer
  • godina dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • aktivno znanje minimalno dva strana jezika (engleski jezik kao prvi jezik, ostali njemački ili talijanski jezik)

Vještine:

  • odlične komunikacijske i prodajne vještine
  • kreativnost
  • sposobnost rada u timu
  • sposobnost usvajanja novih znanja

Jadranka hoteli d.o.o Vam nude:

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • na osnovnu plaću obračunava se minuli rad
  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, kontinuirani popodnevni rad, povremeni noćni rad
  • mogućnost produženja Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora
  • po isteku Ugovora o radu, prigodna nagrada za rad duži od 5 mjeseci
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka Ugovora o radu
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacije i mogućnost napredovanja

Pozivamo sve zainteresirane kandidate, koji zadovoljavaju uvjete našeg natječaja da svoju prijavu i životopis pošalju putem linka za prijavu.

Odabrani kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja biti će kontaktirani i pozvani na intervju.

Želite li biti dijelom motivirajuće sredine u kojoj ćete u potpunosti razviti svoj potencijal, a zadovoljavate uvjete našeg natječaja, prijavite se i postanite dio našeg uspješnog tima.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.