Pošalji prijatelju

Trener jedrenja (m/ž)

Poreč

Rok prijave:

  • JEDRILIČARSKI KLUB 'HORIZONT - POREČ'

Opis posla

Jedriličarski klub Horizont - Poreč traži trenera jedrenja (m/ž) za rad s djecom na moru i kopnu, rad s djecom u klasi optimist i laser, rad s djecom u mjestu njihova stanovanja i na terenu (regate), planiranje i programiranje mjesečnih i godišnjih ciklusa treninga i natjecanja.

Uvjeti

- VŠS ili VSS (licenca za trenera)/potvrda o osposobljavanju za poslove trenera. Iskustvo u jedriličarskom sportu
- poznavanje i korištenje pedagoških metoda rada sa djecom
- timski rad
-proaktivnost i inovativnost
- komunikativnost

Uz prijavu potrebno dostaviti:
- životopis
- kopiju diplome i/ili trenerske licence

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje
- ugovor na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja
- rad prema potrebama i dogovoru, vikendom

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.