Pošalji prijatelju

Grafički dizajner / DTP operater (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • STUDIO REDIZAJN društvo s ograničenom odgovornošću za grafički i industrijski dizajn
  • Adresa: Prevoj 73, 10000 Zagreb

Studio Redizajn je agencija za brending i dizajn specijalizirana za dizajn ambalaže proizvoda koja od 2009. godine uspješno surađuje s malim i velikim klijentima.

Opis posla

U potrazi smo za novim članom našeg tima:

Grafički dizajner / DTP operater (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- osmišljavanje i realizacija kreativnih rješenja za naše klijente
- dizajniranje promotivnih materijala i ambalaže te definiranje njihovih vizualnih identiteta
- samostalno vođenje projekata od idejnog rješenja do grafičke pripreme i finalizacije u tisku
- izvrsno poznavanje različitih tehnika tiska ambalaže proizvoda (fleksotisak, offset)
- aktivno surađivanje i samostalna komunikacija s našim timom, klijentom i tiskarama
- rad na više projekta istovremeno

Lokacija ureda: okretište Črnomerec.

Uvjeti

Kreativan/na si i uživaš u procesu stvaranja?
Voliš timski rad, dobronamjernu kritiku ili pohvalu?
Samostalan/na si u svom poslu i želiš raditi na dinamičnim i raznovrsnim projektima?
Imaš iskustva u izradi ambalaže proizvoda, osmišljavanju cjelovitih brendova kao i u nadopuni postojećih?

Ukoliko su svi odgovori potvrdni, vrijeme je da postaneš dio našeg tima!

Uvjeti:
- VSS ili SSS u području grafičkog dizajna
- samostalnost, motiviranost i odgovornost
- kreativnost i komunikativnost
- spremnost na timski i istovremeni rad na više projekata
- dobre organizacijske sposobnosti
- izvrsno poznavanje grafičke tehnologije
- napredno korištenje alata u Adobe paketu (Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat)
- rad na Mac OSX sustavu (prednost)
- rad u Esko i/ili drugim 3D programima (prednost)
- minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima

Molimo Vas da Vaš portfolio sa najboljim radovima u PDF formatu i CV pošaljete putem linka za prijavu.

Napomena: samo kandidati odabrani za intervju će biti kontaktirani.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3 godine

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Internet, Photoshop

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme uz probni rok
- rad u ugodnom i izazovnom okruženju
- poticajna klima i pristup novoj tehnologiji na području grafičkog dizajna i pripreme
- 8 satno radno vrijeme i neradni vikendi
- mogućnost napredovanja i učenja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.