Pošalji prijatelju

Djelatnik grafičke pripreme (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MAR-MAR d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Velika cesta 17, 10010 Odra, Zagreb
  • Web: http://www.mar-mar.hr

MAR-MAR d.o.o. vodeći je proizvođač premium bilježnica, ali i puno više od toga. Naš proizvodni asortiman uključuje školske i uredske proizvode od papira (sve vrste uveza, tvrdi, meki i spiralni), rokovnike, notese (sa zaobljenim uglovima i elastikom) i ostalo. Tvrtka smo koja 70% svojih prihoda ostvaruje izvozom u više od 30 zemalja na tri kontinenta.

Opis posla

Grafička priprema:
- unos, prijelom i korekture teksta
- skeniranje i obradu fotografija
- montaža fotografija
- korektura teksta
- obrada vektorskih objekata
- razmještaj svih elemenata na proizvod
- montaža na tiskovni format
- izradu napusta, reznih i tiskarskih znakova

Ostalo:
- kontrola kvalitete grafičkih usluga kooperanata
- rad u ERP sustavu (unos narudžbi prema kooperantima te izdavanje materijala)
- izrada internih grafičkih standarda uz naprjeđenje procesa pripreme
- odabir alata i načina rada optimalnih za proizvod i proces
- suradnja s odjelima grafičkog dizajna i tehnološke pripreme
- neprekidno usavršavanje

Uvjeti

- VŠS/VSS grafičkog usmjerenja
- minimalno 3 godine iskustva u poslovima grafičke pripreme
- izvrsno poznavanje Adobe paketa
- poznavanje raznih tehnologija tiska poput offset, flexo, sito, folio...
- kooperativnost, samostalnost, ambicija i preuzimanje inicijative

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Vještine:

Photoshop

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.