Pošalji prijatelju

Osoba za rad u tiskari / doradi (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Bavimo se tiskanjem i rezanjem svih vrsta materijala, dizajnom i grafičkom pripremom, izradom reklama. Već 19 godina smo pouzdan partner klijentima u Hrvatskoj te u većini država EU zbog naše brzine, kvalitete tiska te usluge koju pružamo našim klijentima.

Opis posla

Tražimo osobu za rad u doradi u tiskari (m/ž).

Osoba će raditi:
- rezanje papira na brzo rezaču (nož za rezanje papira)
- na falcerici, bigalici, klamerici, stroju za uvez, bušilici za papir
- na plastifikatoru
- blokovsku robu
- lijepljenje naljepnica na razne tiskane materijale itd.

Uvjeti

Od Vas očekujemo:
- ažurnost, točnost i analitičnost
- samoinicijativnost, kreativnost, inovativnost
- sistematičnost, urednost i preciznost
- profesionalizam u pristupu poslu sa suradnicima i nadređenima
- odgovornost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Internet, Photoshop

Što nudimo

- neto plaća od 3.500 - 6.000 kn (ovisno o znanju i iskustvu kandidata)
- stimulacije u vidu nagrada, božićnica i regresa
- mogućnost usavršavanja, rad na najmodernijoj opremi koja se konstantno modernizira dolaskom novih modela na tržište
- plaćen prijevoz
- 40-satni radni tjedan, radi se od ponedjeljka do petka, iznimno subotom
- plaćen prekovremeni rad

Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, Studentski ugovor

Plaća:

Od 3500 do 6000 kn

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 4.783,48 kuna.