Pošalji prijatelju

Projektant - arhitekt (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Adresa: Ulica Kneza Branimira 22, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Naš klijent je renomirani arhitektonski ured iz Zadra i na arhitektonskoj sceni je prisutan s nizom realizacija, natječaja i projektata. Uz višestruke nominacije, dobitnici su mnogih strukovnih nagrada.

Mjesto rada: Zadar

OPIS POSLA:

Svi arhitekti angažirani su na izradi svih faza projektne dokumentacije, te prate tekuća gradilišta. Ured je specifičan po tome što se bavi projektima različitih veličina i tipologija u različitim fazama. Zaposlenici stječu iskustvo na projektima muzejskih ustanova, vrtića, osnovnih i srednjih škola, stambene arhitekture u rasponu od obiteljske kuće do stambenog naselja, uređenja trgova, projekata interijera, građevnina turističke namjene. Ured je ovlašten i za izradu projektne dokumentacije na spomenicima kulture.

UVJETI:

  • Visoka stručna sprema / Magistar struke
  • Dobro poznavanje rada u ArchiCAD-u
  • Dobro poznavanje Office alata
  • Poželjno prethodno radno iskustvo u struci
  • Na oglas se mogu javiti kandidati bez obzira na razinu radnog iskustva na ovoj poziciji
  • Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

NUDI SE:

  • Stalno zaposlenje nakon uspješno odrađenog probnog roka
  • Stimulativna primanja sukladno poziciji
  • Rad na prestižnim projektima u dobro organiziranom timu
  • Mogućnost profesionalnog razvoja

Životopis poslati putem linka za prijavu najkasnije do 21.08.2022.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 5.956,44 kuna.