Press centar Partneri Profili poslodavaca Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik u Odjelu pravnih poslova (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 14.09.2012.
  • Poslodavac: HOK osiguranje d.d.

Opis posla

Ukoliko ste komunikativni, odlično funkcionirate u timu, a spremni ste učiti i usvajati nova znanja, pridružite se mladom i dinamičnom timu HOK-OSIGURANJA d.d. kao:

Stručni suradnik u Odjelu pravnih poslova (m/ž)

Opis poslova:
- vođenje cjelokupne administracije zaposlenika sukladno zakonskim i podzakonskim propisima
- vođenje aktivnosti vezanih uz prijave i odjave radnika
- poznavanje i praćenje propisa vezanih uz kadrovska pitanja
- obračun plaća
- administracija u Odjelu pravnih poslova

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS – ekonomski ili pravni smjer
- minimalno 5 godina radnog iskustva u administrativnom i kadrovskim poslovima
- aktivno poznavanje rada na osobnom računalu
- aktivno znanje barem jednog stranog jezika
- Aktivno korištenje osobnog računala (MS Office)
- izražena pedantnost, predanost i organiziranost u radu

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete, molimo vas da svoj životopis i molbu pošaljete putem linka za prijavu ili poštom na adresu:

HOK-OSIGURANJE d.d.,
Za natječaj „Stručni suradnik u Odjelu pravnih poslova“
Ivana Lučića 2A (Eurotower), 10000 Zagreb.

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
5

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Pravo
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Pravo iznosi 6.972,02 kuna.