+1
Pošalji prijatelju

Osobni asistent (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Privatna osoba

Opis posla

Znanstvenik u invalidskim kolicima, 58 god., traži pouzdanu osobu za dnevnu pripomoć, 20 sati tjedno (5 dana, od 18 do 22h), u sklopu projekta Osobni asistent - Min. obitelji.

Opis: pomoć pri transferu iz kreveta u invalidskim kolica i obrnutu pri odlasku, kuhanje čaja, odlazak u trgovinu i ljekarnu, tipkanje na računalu, povremeni manji poslići u stanu, ponekad pratnja pri izlasku u grad itd.

Medicinska skrb i njega, nisu u opisu posla za asistenta.

Mjesto rada: Bundek, Novi Zagreb

Uvjeti

Ponude molim isključivo putem linka za prijavu.

Što nudimo

Redovna neto plaća i svi doprinosi.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 2000 do 2000 kn

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 3.405,36 kuna.