+1
Pošalji prijatelju

Pravni savjetnik (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka d.d. uspješna je i ugledna institucija koju su njezini klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla – od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Pravni savjetnik (m/ž) - Tim za korporativno upravljanje, Odjel tajništva, Direkcija korporativnih poslova

Mjesto rada: Zadar

Period primjene ugovora o radu: neodređeno vrijeme uz probni rad od šest mjeseci.

Opis posla:

  • pružanje opće administrativne potpore Upravi i njezinim radnim tijelima
  • pružanje opće tajničke i referentne potpore Upravi i ostalim organizacijskim jedinicama banke
  • odgovornost za objavu internih akata na Intranet stranicama banke
  • odgovornost za izmjenu internih akata iz nadležnosti Odjela

Uvjeti zapošljavanja:

  • visoka stručna sprema - završen Pravni fakultet
  • minimalno tri godine radnog iskustva u struci
  • poželjno položen pravosudni ispit
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • posjedovanje vještina za rad na PC-u (MS Office paket)
  • organizacijske sposobnosti, stručnost, profesionalnost u obavljanju radnih zadataka
  • analitičnost, sistematičnost i ažurnost
  • vještina definiranja prioritetnih radnih aktivnosti
  • vještina pisane i verbalne komunikacija

Prijava i životopis se podnosi do 18.01.2019. popunjavanjem prijavnog upitnika ili poštanskim putem na sljedeću adresu:

OTP banka d.d.
Direkcija organizacije i ljudskih potencijala
23000 Zadar, Domovinskog rata 3

OTP banka je poslodavac jednakih mogućnosti za sve. Poticanje raznolikosti i timskog rada vodi naš uspjeh.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pravo iznosi 6.261,88 kuna.