Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik u ljekarnama (m/ž)

Dalmacija

Rok prijave:

Sabex d.o.o. je međunarodna tvrtka za distribuciju i marketing brendova za ljepotu i zdravlje. Naš tim čine mladi profesionalci zaljubljeni u svoj posao te koji stalno teže napretku i usavršavanju. Timskim radom i korištenjem najnovijih tehnologija i alata za rad nastojimo postići još bolje rezultate.

NUXE marka je nešto posebno u svijetu prirodne kozmetike, prvenstveno zbog svojih iznimnih inovacija, vrhunskih sastojaka, prekrasnih tekstura i očaravajućih mirisa, zbog čega je danas vodeća prirodna kozmetika u Francuskoj. Stoga želimo i da osobe koje rade za nas žele nešto više, posebno u svojem životu.

Opis posla

U naš tim pozivamo osobu koja u sebi nosi pobjednički duh i veliki entuzijazam te kojoj nikakav izazov ne predstavlja prepreku već priliku i to na poziciju:

Prodajnog predstavnika za NUXE kozmetiku u Dalmaciji (m/ž).

Zadaci:
- obilazak prodajnih mjesta (ljekarne, specijalizirane prodavaonice)
- predstavljanje novih proizvoda ili linija te prednarudžbe
- telefonska komunikacija s prodajnim mjestima
- merchandising (opremanje prodajnih mjesta promotivnim materijalima)
- pregovori za bolje pozicije, police i više proizvoda
- izgradnja i održavanje kvalitetnih poslovnih odnosa s ljekarnama i ključnim kupcima
- planiranje i organiziranje promotivnih aktivnosti na prodajnim mjestima
- promocija i savjetovanje o njezi kože na prodajnim mjestima
- praćenje rezultata aktivnosti i kampanja na prodajnim mjestima
- organizacija i provedba edukacija za ljekarnike
- sudjelovanje na događanjima za ljekarnike
- priprema tjednih, mjesečnih i godišnjih izvješća

Uvjeti

Naša očekivanja:
- ljubaznost i pozitivan stav
- suosjećajnost, urednost i komunikativnost
- ustrajnost, prodornost i borbenost
- natjecateljski duh
- visoka motivacija za rad
- ljubav prema radu s ljudima
- ambicioznost i proaktivnost
- samostalnost i energija
- profesionalnost
- iskren interes za kozmetiku, zdravlje i ljepotu
- spremnost na kontinuirano učenje i napredovanje u struci
- fleksibilnost u radnom vremenu

Prednost će imati kandidati koji su upoznati sa svijetom kozmetike, imaju znanje o koži i relevantno radno iskustvo.

Potrebno znanje i vještine:
- viša ili visoka stručna sprema
- najmanje 2 godine radnog iskustva na istom ili sličnom radnom mjestu
- usmjerenost na postizanje ciljeva
- sposobnosti i vještine prodajne komunikacije
- profesionalna komunikacija
- sposobnost brzog učenja
- ljubav prema kozmetici, zdravlju i ljepoti
- osnovno znanje o MS Officeu
- vozačka dozvola B kategorije i iskustvo u vožnji

Ako ste odgovorna, predana, marljiva i pouzdana osoba, onda ste prava osoba za nas. Prijave se primaju isključivo preko linka za prijavu.
Vaše će se prijave tretirati strogo povjerljivo.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- službeni automobil
- službeni mobilni telefon
- znanje i stručnost u području kozmetike, kože i prodaje
- ulaganje u profesionalni razvoj
- ugovor na neodređeno vrijeme nakon 6 mjeseci probnog roka

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.