Pošalji prijatelju

Zaštitar (m/ž)

Letaj

Rok prijave:

  • AKD - Zaštita d.o.o. za zaštitu osoba i imovine
  • Adresa: Savska cesta 28, 10000 Zagreb
  • Telefon: +385 98 983 3926; +385 1 480 0221; +385 1 480 0245
  • Web: http://www.akd-zastita.hr
  • Osoba za kontakt: Renato Brusić, Antonio Karić, Nataša Pastuović

AKD-Zaštita d.o.o. je vodeća, priznata i razvojno orijentirana zaštitarska tvrtka sa značajnim tržišnim udjelom na području privatne zaštite, a na tu poziciju smo došli zahvaljujući našim zaposlenicima.

Ponosimo se pravednošću i posebno pazimo na ispunjavanje svih svojih obveza prema zaposlenicima.

Opis posla

Zaštitarski poslovi sukladno Zakonu o privatnoj zaštiti.

Mjesto rada: Letaj (brana Letaj)

Uvjeti

- zaštitarska licenca (mogućnost zapošljavanja i kandidata bez licence)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- puno radno vrijeme
- rad na neodređeno vrijeme
- bruto satnica 24 kuna + prijevoz (400 - 500kn)
- rad u državnoj zaštitarskoj agenciji na neodređeno vrijeme (sigurna i redovita plaća)
- iznadprosječna stimulativna primanja plus prigodne nagrade (za Božić, Uskrs i sl.)
- 2400 kn nagrade licenciranom zaštitaru - za zapošljavanje
- naknada troškova prijevoza
- uvećana plaća za prekovremeni rad, te rad noću, nedjeljom i blagdanom - sukladno zakonskim odredbama
- mogućnost napredovanja (posebni sigurnosni poslovi, pratnja vrijednosti, tjelohraniteljski poslovi i sl. - do 70% veća plaća)
- fleksibilno radno vrijeme i mjesto rada - prilagođeno zaštitaru

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Sigurnost i zaštita

Županija rada:

Istarska

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.