Pošalji prijatelju

Manager poslovnih jedinica (m/ž)

Slavonski Brod, Dubrovnik, Pula

Rok prijave:

Opis posla:

  • izrada plana i praćenje rezultata prodaje
  • organizacija prodaje poslovnih jedinica
  • proširenje i razvoj prodajne mreže, otvaranje novih poslovnica
  • pronalaženje i zapošljavanje novih savjetnika
  • unapređenje prodajne produktivnosti savjetnika i edukacija savjetnika
  • organizacija i provođenje javnih nastupa / prezentacija proizvoda štedionice
  • aktivnosti vezane uz permanentno povećanje broja aktivnih savjetnika
  • organizacija prodajne mreže s ciljem prodaje osiguravateljskih proizvoda
  • organizacija prodajne mreže s ciljem prodaje proizvoda partnera

Uvjeti:

  • SSS
  • najmanje dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • potrebno znanje jezika: engleski i/ili njemački u govoru i pismu
  • vozačka dozvola
  • vrlo dobro poznavanje rada na računalu

Ostali uvjeti:

  • radno iskustvo u vođenju tima
  • proaktivnost, samoinicijativnost, usmjerenost na postizanje cilja
  • komunikativnost
  • organizacijska znanja i vještine

Što nudimo:

  • rad u poticajnom radnom okruženju
  • stimulativna primanja (kombinacija fiksnih i varijabilnih primanja)
  • vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme uz uvjet probnog rada od 6 mjeseci

Mjesto rada: Slavonski Brod, Dubrovnik, Pula

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.