Pošalji prijatelju

Djelatnik na čišćenju (m/ž)

St. Gilgen, Austrija

Rok prijave:

Gourmet restoran na najlijepšem jezeru u Austriji otvara svoja vrata nakon kompletne renovacije za ekskluzivne goste i nove radnnike! Restoran ima dvije Kapice u Gurmeo Austrija i 90 Punkte u Falstaff!
Uz izvrsnu mediteransku kuhinju, naglasak stavljamo na ugodnu atmosferu, ljubav prema struci te kontinuiranom osobnom razvitku.

Pridružite nam se!

Opis posla

Tražimo vrhunske djelatnike na čišćenju (m/ž) sa višegodišnjim iskustvom za čišćenje luksuznog restorana i pranje suđa u kuhinji.

Početak rada je po dogovoru, krajem svibnja/početkom lipnja.

Uvjeti

- iskustvo u istim ili sličnim poslovima
- preciznost i oko za detalje

Prijavite se putem linka za prijavu ili nas kontaktirajte putem Whatsapp-a/Viber-a i na navedeni broj.

Nažalost nemamo mogućnost zaposliti kandidate koji ne posjeduju EU papire te ljubazno molimo iste da se ne prijavljuju na oglas.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+436 644 066 240

Što nudimo

- uključeni smještaj i hrana
- plaća ovisi o iskustvu, počevši od 1200 €

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski

Plaća:

Od 1200 EUR

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.