Pošalji prijatelju

Čistač / Čistačica

Karlovac, Pula, Rijeka, Samobor, Sesvete, Sisak, Split, Varaždin, Velika Gorica, Zadar, Zagreb, Zaprešić, Osijek, Bjelovar

Rok prijave:

  • Inservio d.o.o.
  • Adresa: Rudeška cesta 179, Zagreb

Inservio kompanija za pružanje usluga čišćenja je vodeći pružatelj usluga upravljanja objektom, visoko specijalizirana za čišćenje i održavanje velikih trgovačkih objekata, kao što su trgovački centri, poslovne zgrade i gradilišta.

Vjerujemo da je veliki dio našeg uspjeha rezultat procesa odabira i obuke naših kadrova. Kandidati su pažljivo odabrani pod našim definiranim smjernicama za zapošljavanje i prolaze nekoliko faza revizije s velikim naglaskom na sigurnosti i provjere. Kao rezultat, naš proces zaposlenja osigurava isključivo osobe sa dokazanim integritetom na radnom mjestu. Nadalje, naš tim odlikuje visoki stupanj obučenosti za stručno i efikasno obavljanje svojih poslova, vodeći računa i o najmanjim detaljima.

Tvrtka posjeduje sve proizvode i opremu potrebnu za bilo koju vrstu čišćenja i ima mogućnost uvoza određenih proizvoda ili opreme koja bi mogla biti potrebna od strane klijenata.

Obratite nam se i saznajte zašto smo vodeći na tržištu!

Opis posla

Traži se čistač / čistačica za rad na puno i nepuno radno vrijeme.

Uvjeti

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- za rad u Zagrebu je osigurana plaća 4000 kn i osiguran je prijevoz iz Karlovca, Samobora i Sisaka

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.