Sobar / Sobarica - Spremač / Spremačica - Djelatnik u domaćinstvu (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • Above the sky d.o.o.
  • Adresa: Ulica Kralja Zvonimira 12, 21000 Split

Royal Suites-Sky je kvalitetan smještaj kategoriziran s 4 zvjezdice u centru Splita s kapacitetom od 4 sobe i 2 apartmana.

Opis posla

- čišćenje i pospremanje soba (visoki standard)
- održavanje čistoće hodnika
- prijem i sortiranje rublja, kontrola brojnosti, čistoće i urednosti zaprimljenog rublja
- prijava kvara
- odlazak do obližnje trgovine po potrebi
- s poslom se uobičajeno kreće u 9 h te se završava u 16 h (4 puta tjedno radi se po 7 sati)
- dva puta u tjednu potrebno je temeljitije očistiti stepenice do drugog kata (4 reda stepenica - tada se radi 8 h u danu)
- dva puta tjedno kada se temeljitije čiste stepenice potrebno je doći u 7 h te se završava u 15 h

Gosti u sobama najčešće borave 2 dana. Sobe se tijekom boravka gosta redovno održavaju prema standardima (room service) te se generalno čiste kada gosti odu.

Planirani početak rada: 01.04.2020.

Uvjeti

Od kandidata se očekuje:
- ljubazan i srdačan odnos odnos prema gostima
- osobna higijena i urednost
- proaktivnost u rješavanju problema i pritužbi gostiju
- osnovno poznavanje engleskog jezika
- dostupnost na mobitel tijekom radnog vremena

Prednost imaju kandidati koji su radili na sličnim pozicijama.

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- zapošljavanje na određeno uz probni rad, puno radno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
- rad u obiteljskom i dinamičnom okruženju
- rad s kvalitetnim gostima
- redovna primanja te mogućnost dodatnih bonusa ovisno o učinku
- radnu odjeću
- 1 dan tjedno je slobodan, isti će biti plaćen ukoliko kandidat odluči raditi

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 5500 do 6000 kn

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.