Pošalji prijatelju

Zaštitar / Čuvar (m/ž)

Zagreb i okolica, Varaždin i okolica

Rok prijave:

FINA gotovinski servisi d.o.o. najveća je tvrtka u Republici Hrvatskoj specijalizirana za poslovanje s gotovim novcem i ostalim vrijednostima. Poželjan smo poslodavac i već četvrtu godinu za redom dobitnik certifikata Poslodavac Partner.

Trenutno zapošljavamo preko 700 djelatnika, a za pojačanje tima tražimo:

Zaštitara / Čuvara (m/ž)

Opis poslova:

Tražimo više izvršitelja za obavljanje poslova zaštitara/čuvara, poslova zaštite osoba i imovine. Prednost imaju osobe koje posjeduju licencu.

Lokacija rada:

  • Zagreb i šira okolica
  • Varaždin i uža okolica

Što nudimo:

  • radni odnos na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu
  • lokacija rada prilagođena mjestu stanovanja
  • redovna primanja
  • mogućnost napredovanja

Vaše ponude sa životopisom očekujemo putem linka za prijavu do 02.03.2020.

Svi zainteresirani mogu nam se javiti i na sljedeći način:

  • telefonskim putem na kontakt broj: 01 641 9012, radnim danom od 8 do 16 sati, broj mobitela: 091 335 3002 te 099 438 0844 ili
  • osobnim dolaskom (uz prethodnu najavu) na adresu Radnička cesta 182, Zagreb
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.