Pošalji prijatelju

Čistač / Čistačica u kampu

Poreč

Rok prijave:

Boutique camping Materada beach ****, Poreč

Na mirnom zelenom poluotoku sjeverno od Poreča, svega 2 km od centra grada, u bujnoj mediteranskoj vegetaciji tik uz more, smjestio se Boutique camping Materada beach **** - spoj glamuroznog kampiranja, luksuznih mobilnih kućica i moderno opremljenih šatora.

Osim samog smještaja u kampu ima veliki broj dodatnih sadržaja, bazena, parkića i igračaka za djecu, igrališta za odrasle, restoran i bara.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da se pridruže našem timu.

Opis posla

Tražimo komunikativne, spretne i vesele osobe spremne raditi u prekrasnom dinamičnom okruženju našeg obiteljskog boutique kampa Materada na poziciji:

Čistač / Čistačica u kampu.

Opis posla:
- održavanje čistoće zatvorenih i otvorenih prostora objekta, sanitarnih čvorova, okoliša, terasa, bazena i restorana
- čišćenje mobilnih kućica
- rad u vešeraju / briga o posteljini

Uvjeti

- poželjno je radno iskustvo na sličnim poslovima
- tražimo vrijednu, odgovornu, ljubaznu osobu, spremnu na timski rad unutar našeg kampa
- pouzdanu osobu koja će brinuti o čistoći kampa, osobu koja je predana poslu
- organiziranost, marljivost i pedantnost
- sistematičnost i brzina u obavljanju posla
- gostoljubivost i spremnost na timski rad

Jezici:

Engleski (prednost)

Što nudimo

- posao u inovativnom i poticajnom okruženju
- osigurani smještaj i dva obroka dnevno

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.