Pošalji prijatelju

Čistač / čistačica

Zagreb

Rok prijave:

  • TIM NOVAK, proizvodnja, trgovina i usluge d.o.o.
  • Adresa: Škorpikova 2/a, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.tim-novak.hr

TIM NOVAK d.o.o. je jedna od vodećih tvrtki u opremanju objekata vodoinstalacijama, sanitarijom i keramikom sa više od 25 godina iskustva, te zbog povećanog opsega posla tražimo djelatnike za oglašeno radno mjesto.

Opis posla

- čišćenje poslovnih prostorija

Uvjeti

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.