Referent sigurnosti, zaštite na radu i zaštite okoliša (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

Jadranska vrata d.d./AGCT su dio internacionalne korporacije ICTSI iz Manile/Filipini, koja je dio industrije preuzimanja, razvoja, upravljanja i vođenja operacija na kontejnerskim lukama i terminalima diljem svijeta te je postala vodeći operater, inovator i predvodnik na svom području.

Jadranska vrata d.d./AGCT će razviti luku u Rijeci kao glavni ulaz u Hrvatsku i njeno zaleđe koristeći naše sposobnosti, tržišni pristup i posvećenost cilju, ali najvažniji su naši iskusni i angažirani zaposlenici.

Opis posla

Za jačanje našeg tima tražimo iskusne kandidate za sljedeće pozicije:

Referent sigurnosti, zaštite na radu i zaštite okoliša (m/ž).

Uvjeti

Tražene vještine:
- obvezan stručni ispit Stručnjaka ZNR te poželjan certifikat odgovorne osobe za zaštitu od požara
- poznavanje svih zakonskih propisa iz zaštite na radu i zaštite od požara
- iskustvo u provođenju istraga o nastalim štetama i nesrećama te implementacija prevencije istih
- prednost poznavanje organizacije prometa te signalizacije
- spremnost na ažurno i pravovremeno vođenje dokumentacije te poznavanje specifičnih izvještaja, vezanih za područje ZNR
- poznavanje osnova i tehnika očuvanja okoliša te osnovnih zakonskih preduvjeta
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- fleksibilnost i želja za učenjem i razvojem
- efikasnost i visoka razina angažmana

Vaša prednost su također:
- iskustvo rada u sličnim okruženjima
- kritičko razmišljanje – korištenje logike i razuma u identificiranju snaga i slabosti alternativnih rješenja, zaključaka ili pristupa problemu
- kompleksno rješenje problema – Identificiranje kompleksnih problema i pregledavanje svih važećih informacija kako bi se ocijenile mogućnosti i implementirala rješenja

Vaš životopis i molbu molim Vas pošaljite putem linka za prijavu najkasnije do 27.11.2020.g.

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

Naši zaposlenici su dio velike internacionalne kompanije u stalnom rastu i razvoju te širokim mogućnostima za razvoj na svakom području, za mobilitet i strana iskustva, ali također i za rad u dinamičnom i predanom timu stručnjaka u potpori razvoju kompanije i njenog okruženja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Sigurnost i zaštita

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.