+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar / Vozač (m/ž) - Varaždin

Rok prijave: 24.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: KJG d.o.o.

Firma posluje od 1993 godine u Slovačkoj s tim da od 2003. godine posluje poslovnica u Varaždinu. Osnovna djelatnost firme je građevinska limarija. Poslovanjem u svojoj branši firma K&J&G je postala prepoznatljiv brand kako kod nas tako i u Europi. Više o nama, ponudi, uslugama koje kao firma nudimo možete vidjet na www.kjg.sk

Opis posla

Tražimo odgovornu osobu na radno mjesto skladištara / vozača (m/ž).

Opis posla:
- vožnja teretnog vozila 24 t iz matične firme u Slovačkoj do Varaždina i obrnuto, razvoz robe iz skladišta kupcima, zastupnicima
- nadgledanje utovara kamiona, siguran utovar
- održavanje vozila
- istovar i utovar kamiona
- rad na viličaru
- vođenje papira vezanih za kamion/tahografi, evidencija kilometara, papiri za špediciju
- u zimskom periodu ili po potrebi rad u skladištu

Uvjeti

- SSS
- završena škola za KV vozača
- 100 % predanost radu
- dobre orijentacijske sposobnosti
- fizička sposobnost
- komunikativnost, prijatan nastup
- dosljednost i točnost
- odgovornost, samostalnost, prilagodljivost, može se na njega osloniti
- da nije krivično gonjen

Ako zadovoljavate naše kriterije ne propustite priliku, pošaljite životopis putem linka za prijavu. Najkasnije 30 dana od zaprimljene zamolbe i životopisa bit ćete pozvani na osobni razgovor ili pismeno obaviješteni da niste primljeni na radno mjesto, nakon konzultacija i ocjene životopisa sa osobom zaduženu za personalistiku.

Stručna sprema:
KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

Mogućnost stalnog radnog odnosa, profesionalnog i osobnog usavršavanja, zaposlenje u prijatnom kolektivu u uspješnoj i dinamičnoj slovačkoj firmi u razvoju. Dobra i redovna plaća. Mogućnost obuke u centrali firme u republici Slovačkoj.

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Promet, transport, pomorstvo
Skladištenje i logistika
Županija rada:
Varaždinska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite