+1
Pošalji prijatelju

Optičar - inženjer optometrije (m/ž)

Rijeka i okolica

Rok prijave:

  • Ghetaldus Optika d.d.

Opis posla

Ghetaldus Optika d.d. Zagreb vodeći je lanac maloprodaje u optičkoj djelatnosti u RH. Osnovna karakteristika je pružanje usluga na visokom nivou te zastupljenost svih vodećih svjetskih brandova u sunčanim i dioptrijskim naočalama, kontaktnim lećama i pratećoj opremi,a jedini u Republici Hrvatskoj imamo vlastiti i brand naočala. U cilju održavanja navedene razine kvalitete rada i usluga tražimo motiviranog i stručnog

Optičar - inženjer optometrije (m/ž).

Opis posla:
- prodaja optičke robe
- prodaja optičarskih usluga
- optička korekcija refrakcijskih i drugih anomalija oka
- samostalno određivanje i primjena potrebnih naočala
- ostali poslovi sukladno poslovnim potrebama Društva definirani odlukom poslovodstva, drugim aktom Društva ili nalogom neposrednog rukovoditelja

Mjesto rada: Rijeka i okolica, a moguć je dogovor i za druga mjesta sa Ghetaldus poslovnicama.

Početak rada: po dogovoru.

Uvjeti

- stručna sprema: SSS ili stručni studij očne optike (optometrije)

Posebna znanja i vještine:
- sa ili bez radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (poželjno 1 godina, ali nije uvjet)
- osnove rada na računalu (Excel, Word, e-mail)
- poznavanje poslovanja maloprodaje
- poznavanje osnove engleskog ili drugog stranog jezika
- prednost vozačka dozvola B kategorije, ali nije uvjet
- komunikativnost
- urednost, marljivost i sklonost timskom radu

Zamolbe slati na putem linka za prijavu ili na adresu Ghetaldus Optika d.d., Ilica 56, Zagreb.

Ukoliko ispunjavate uvjete, javite se - a ostalo prepustite nama. Dobro došli!

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

Mogućnosti za posloprimce:
- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
- dobri radni uvjeti
- redovita primanja
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme ovisno o rezultatima rada
- mogućnost prilagođavanja mjesta rada mjestu stanovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Prosječna plaća u kategoriji
Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.